SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading

Hakkımızda

Hakkımızda

Kuruluş ve Büyüme Hikayemiz

Bir sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirdiğimiz Huzur Sarayındaki deneyimimizi ve “önce insan” yaklaşımımızı 2015 yılında Bademli Özel Yaşlı Konukevi’ne taşıdık.

Huzur Sarayı sakinlerinden 101 yaşındaki Halil Amca'dan gelen talep üzerine, Bademli’de bir villa kiralayarak konuklarını ağırlamaya başlayan “Özel Yaşlı Konukevi”miz, dönemin Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu ve protokolün katılımlarıyla hizmete açıldı. Villa konseptindeki butik yaşlı konukevimizin kısa sürede yoğun talep görmesi üzerine; sermaye ve ortaklık yapısı birbirinden değerli isimlerle güçlenen “Özen Konukevi A.Ş.” yine bir villa semti olan Nilüferköy’de kendi mülkiyetindeki arazide “Özel Bakım Merkezi”ni hayata geçirdi.

 

2017’de inşaatı tamamlanan “Özen Konukevleri – Nilüferköy Özel Bakım Merkezi” şubemiz, modern imkanlar ve konforu bir arada sunarken; Bursa’da erişilebilirlik raporu alabilen 6. bina olarak; kalite bayrağıyla tescillenen engelli dostu kurumların öncülerinden oldu. Bugün 2 buçuk dönüm arazi içinde Hobi Bahçesi ve Müze Kütüphanesi ile Alzheimer - Demans - Ruhsal Engelli bakım hizmeti vermeye devam ediyor.

Talepleri karşılamak üzerine, Bademli'deki butik yaşlı bakımevimiz büyüme ve konuklarına daha da konforlu hizmet vermek üzere; Ekim 2019'da Mudanya'nın seyir terası Yıldıztepe'deki Doğalya Hotel'e taşındı. Denize nâzır manzaralı odaları - nefes darlıklarına iyi gelen tescilli oksijeni ve iyot oranı ile yeni şubemizde "Tatil Konforunda İkinci Bahar"a adım attık. Yaşlı yakınlarına plaj - havuz - teras kafe imkanı da tanıyan MUDANYA HUZUR, yaşlı bakımevi ve özel huzurevi konseptine yeni bir vizyon kazandırmış oldu...

  

 

Ortaklarımız

ASIM GÖKER

CANAN GÜMÜŞ

DİLAVER ÖZCAN

GAMZEGÜL ÖZCAN

NURİYE ELİF

MELAHAT KESKİN

ÖZGEN KESKİN

RIDVAN YİĞİT

TEKİN ÖZMEN

 

Büyüklerimiz bizim baş tacımız. Elbette onlara bakmak boynumuzun borcu. Ama çalışmak zorundayız. Yeterince zaman ayırabiliyor muyuz? Bakıcı mı? Ne kadar kontrolümüzde ki? Doktoru – hemşiresi – psikoloğu vb. hep yanıbaşında mı? Aktiviteler – hobiler – akranlarıyla psikolojik ortam mümkün mü? Özel aşçıları - istediği menü – diyetisyen hep hazır mı? Öyleyse konuk evlerimize, "özenli bakım"ı yerinde görmeye buyurun…

Haftasonu evci çıkış vevya misafir kabulü. 5 öğün yemek ya da oda servisi, ilaç takip – özel bakıcılar… Akranlarıyla huzurlu yaşam için bize başvurun.

BASIN YANSIMALARI
Bademli Yaşlı Konukevi Açılış Bademli Yaşlı Konukevi Açılış
Bademli Yaşlı Konukevi Açılış Bademli Yaşlı Konukevi Açılış
LineTV LineTV
"Özenli Bakım" / Konuk Yakınlarının Görüşleri
Abdullah Saner / YAŞLI YAKINI

3 Haziran 2018 tarihinden bu yana Özen Yaşlı Bakım Evi'nde kalmakta olan annem Neriman Saner'in

DEVAMI
Abdullah Saner / YAŞLI YAKINI
29 Ağustos 2018 Çarşamba
3 Haziran 2018 tarihinden bu yana Özen Yaşlı Bakım Evi'nde kalmakta olan annem Neriman Saner'in ruhsal ve fiziksel olarak iyileşerek tekrar fizyoterapi tedavisine hazır hale gelmesini sağlayan tüm personeline teşekkür eder bu vesile ile kurban bayramınızı kutlarım. Saygılarımla
Filiz Kara / ENGELLİ KONUK YAKINI

Zihinsel engelli kızkardeşimin 2 Ocak’tan bu yana kurumda bakımı sağlanmaktadır. Tek kelimeyle fevkalade

DEVAMI
Filiz Kara / ENGELLİ KONUK YAKINI
31 Mart 2018 Cumartesi
Zihinsel engelli kızkardeşimin 2 Ocak’tan bu yana kurumda bakımı sağlanmaktadır. Tek kelimeyle fevkalade diyebilecegim bir kurum. Rabbim binlerce kez razı olsun. Çok fedakar ve çok profesyonel hizmet veriliyor.
Erbay Şimşek / KOCAELİ

Bursa, Nilüfer ilçesi "Özel Nilüferköy Bakım Merkezi"ne, titiz, hoşgörülü,saygılı, gayretli, çalışmaların

DEVAMI
Erbay Şimşek / KOCAELİ
26 Temmuz 2019 Cuma
Bursa, Nilüfer ilçesi "Özel Nilüferköy Bakım Merkezi"ne, titiz, hoşgörülü,saygılı, gayretli, çalışmalarından dolayı yöneticilerine ve personeline çok teşekkür ederim. Diğer bakım merkezlerinden farklı olduklarını her durumda göstermektedirler. Yönetici ve personellerine kolaylıklar dilerim.
Pamukçular Ailesi / YAŞLI YAKINI

25 Ağustos 2017 tarihinden 28 Ocak 2018 tarihine kadar annemiz Özen Yaşlı Konuk Evi’nde kaldı, daha doğru

DEVAMI
Pamukçular Ailesi / YAŞLI YAKINI
06 Şubat 2018 Salı
25 Ağustos 2017 tarihinden 28 Ocak 2018 tarihine kadar annemiz Özen Yaşlı Konuk Evi’nde kaldı, daha doğrusu misafir oldu. Aynı misafire gösterdiğiniz özeni gördü orada, sevgiyi, ilgiyi ve bakımı. Alzheimer hasta yakınları iyi bilirler hastalık ilerledikçe yakınlarıyla bir kişinin ilgilenmesinin mümkün olmadığını, bazen yanında 2 ya da 3 kişinin bulunması gerektiğini, bu sürecin ruhen ve fiziksel olarak ne kadar yorucu ve yıpratıcı olduğunu... Biz bu kurumda sevgi, ilgi ve güler yüzlü hizmeti bir arada bulduk. Kurucularıyla, idarecileriyle, aşçısı, doktoru, hemşiresi, hastabakıcısı, temizlik ve güvenlik görevlileriyle ve sayamadığım tüm çalışanlarıyla kendimizi ve annemizi bir aile ortamında, aile sıcaklığında hissettik. Özgen beyin, sevigili eşi Melahat hanımın, kurucu ortalardan Mümine hanımın her sıkıntımızda problemimize sıcak yaklaşımına tanık olduk. Sevgili annemize hastalığının son döneminde, ömrünün son günlerinde eşlik ettiler seve seve... Bu önemli hizmeti bu şekilde verebilen kaç tane kurum vardır bilmiyoruz. Bizler gördüğümüz bakım, anlayış, sevgi ve ilgiden dolayı çok mutluyuz. Burada ömür boyu unutamayacağımız büyük bir ailemiz oldu kardeşlerimiz oldu. Şu anda annemizi ebedi yolculuğuna uğurlamışken... bu kurumun açılmasına sebep olan tüm ortaklarında ve kurucularından tutun da heryerin mis gibi kokmasını, pırıl pırıl olmasını sağlayan temizlik görevlisi kardeşlerimize kadar tüm personele minnettar ve müteşekkiriz. Haklarınızı helal edin. Sevgi ve saygılarımızla... PAMUKÇULAR Ailesi
Ali Mete / KONUK YAKINI

Bursa Nilüferköy Özel Bakım Merkezi’ni dün ziyaret ettim. Tüm çalışan ve kuruculardan Allah razı olsun ..

DEVAMI
Ali Mete / KONUK YAKINI
05 Ekim 2016 Çarşamba
Bursa Nilüferköy Özel Bakım Merkezi’ni dün ziyaret ettim. Tüm çalışan ve kuruculardan Allah razı olsun .. Mükemmel bir hizmet ve kalite gördüm. Twitter hesabımdan İl Müdürü ve Sn Bakan’a da vermiş olduğunuz hizmetler adına teşekkürlerimi ileten bir mesaj gönderdim. Gerçekten tüm ekibe sonsuz teşekkürler. Kolay gelsin.
Neziha Çakmak / YAŞLI YAKINI

Bursa ve civarlarında çok yer dolaştık alzheimer hastamız vardı. Bakacak kimse olmadığı için özen bakımev

DEVAMI
Neziha Çakmak / YAŞLI YAKINI
15 Ocak 2018 Pazartesi
Bursa ve civarlarında çok yer dolaştık alzheimer hastamız vardı. Bakacak kimse olmadığı için özen bakımevini tercih ettik. Gerçekten çok memnun kaldık. İsim vermek istemiyorum ama bazı yerler bize hastanızın kaçıncı evresi diye sordular. Bizde 4.evresi diye söyledik. Son evresi olduğu için hastamızı hiç bi yer kabul etmedi. Mümine Toklar hanımın yanına geldik. Gerçekten düzgün insanlara rastladık. Meğer dünyada iyi insanlarda hala varmış. Hastalığı sormadan direk kabul ettiler. Bizi de evimizdeymiş gibi ağırladılar. Her hafta kontrole gidiyoruz. Gerçekten çok iyi bakıyorlar. Bütün personellerine teşekkür ederiz. Ayrıca Mümine Toklar hanım efendiye de teşekkür ediyoruz.
HALİTPAŞA MAH. YILDIZTEPE MEVKİİ KUMYAKA CAD. MANOLYA SOK. NO:33, 16940 MUDANYA / BURSA
Mudanya Huzur
HALİTPAŞA MAH. KUMYAKA CAD. MANOLYA SOK. NO:33 MUDANYA / BURSA
Mudanya Huzurevi