Sefa SAKA | sefa.saka@gmail.com | Trabzon loading

Nilüferköy Özel Bakım Merkezi

Nilüferköy Özel Bakım Merkezi

Bursa Osmangazi ilçesinin villa semti Nilüferköy’de, 2buçuk dönüm arazi içesine kurulu 60 kişi kapasiteli, Bursa’da erişilebilirlik raporuna sahip 6. Bina olan modern özel bakım merkezimizin yönetmeliğe göre yapılan inşaatı özenle tamamlanarak; 2017 Ağustos ayından beri de hizmete başlamıştır.

Demans ve Alzheimer gibi rahatsızlıkları bulunan yaşlılara da verilebilen ruhsal engelli raporuna sahip 19 yaş üstü konuklarımıza profesyonel özel bakım hizmeti vermektedir.

Bademli Yaşlı Konukevi’mizdeki tecrübemizi aktardığımız Nilüferköy yerleşkemizde; 2bin metrekare kapalı alan ve 1 dönümlük meyve ağaçları ile bezeli hobi bahçesi ve son teknoloji güvenlik sistemleri ile yenilenen mevzuat çerçevesinde dizayn edilmiş yeni binamızda “özenli bakım”ı konfor ile buluşturuyoruz. Aile sıcaklığında şehrin gürültü ve kargaşasından uzakta; 7/24 bakımı en uygun fiyatlarla sunuyoruz:

 

Onay işareti simgesi Doktor, hemşire, profesyonel yaşlı ve hasta bakıcılar

Onay işareti simgesi Sosyal hizmet uzmanı, psikolog ve diyetisyen desteği

Onay işareti simgesi 5 öğün yemek (3 ana – 2 ara öğün menüsü ve isteğe bağlı ev yemekleri)

Onay işareti simgesi Tek ve çift kişilik banyo tuvalaeti içinde süit odalar

Onay işareti simgesi Yatak başı ve banyolarda acil hemşire çağrı butonları

Onay işareti simgesi Klima ve televizyonlu ortak dinlenme salonları

Onay işareti simgesi Akranım Kafe

Onay işareti simgesi Müze Kütüphane (bini aşkın kitap barındıran)

Onay işareti simgesi Spor, fitness salonu, hobi atölyesi

Onay işareti simgesi Hobi ve etkinlikler, geziler – sosyal aktiviteler

Onay işareti simgesi Bir dönüm Hobi bahçesi ve sebze-meyve dikim alanları, yürüyüş yolu

Onay işareti simgesi Yemekhane, endüstriyel modern inoks mutfak, kat yemek servis asansörü, kurutma sistemli çamaşırhane, kurum servisi, mescit

Onay işareti simgesi Revir – müşahede - doktor odası, sedye asansörü,

Onay işareti simgesi Kameralı güvenlik sistemi, otomatik yangın söndürme sistemi, ses sistemi

Onay işareti simgesi Kuaför ve kişisel bakım hizmeti

 

Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için hemen arayın:     0530 498 24 24   -    0537 762 15 13   -   0535 663 29 06   -   0224 244 99 96

 

  

        

 

Nilüferköy Özel Bakım Merkezi
+90 530 498 24 24 +90 537 762 15 13 (0224) 244 99 96
NİLÜFERKÖY MAH. NİLÜFER CAD. NO:65 OSMANGAZİ BURSA
Adınız Soyadınız
E-Posta
Telefon
Mesajınız
"Özenli Bakım" / Konuk Yakınlarının Görüşleri
Abdullah Saner / YAŞLI YAKINI

3 Haziran 2018 tarihinden bu yana Özen Yaşlı Bakım Evi'nde kalmakta olan annem Neriman Saner'in

DEVAMI
Abdullah Saner / YAŞLI YAKINI
29 Ağustos 2018 Çarşamba
3 Haziran 2018 tarihinden bu yana Özen Yaşlı Bakım Evi'nde kalmakta olan annem Neriman Saner'in ruhsal ve fiziksel olarak iyileşerek tekrar fizyoterapi tedavisine hazır hale gelmesini sağlayan tüm personeline teşekkür eder bu vesile ile kurban bayramınızı kutlarım. Saygılarımla
Filiz Kara / ENGELLİ KONUK YAKINI

Zihinsel engelli kızkardeşimin 2 Ocak’tan bu yana kurumda bakımı sağlanmaktadır. Tek kelimeyle fevkalade

DEVAMI
Filiz Kara / ENGELLİ KONUK YAKINI
31 Mart 2018 Cumartesi
Zihinsel engelli kızkardeşimin 2 Ocak’tan bu yana kurumda bakımı sağlanmaktadır. Tek kelimeyle fevkalade diyebilecegim bir kurum. Rabbim binlerce kez razı olsun. Çok fedakar ve çok profesyonel hizmet veriliyor.
Erbay Şimşek / KOCAELİ

Bursa, Nilüfer ilçesi "Özel Nilüferköy Bakım Merkezi"ne, titiz, hoşgörülü,saygılı, gayretli, çalışmaların

DEVAMI
Erbay Şimşek / KOCAELİ
26 Temmuz 2019 Cuma
Bursa, Nilüfer ilçesi "Özel Nilüferköy Bakım Merkezi"ne, titiz, hoşgörülü,saygılı, gayretli, çalışmalarından dolayı yöneticilerine ve personeline çok teşekkür ederim. Diğer bakım merkezlerinden farklı olduklarını her durumda göstermektedirler. Yönetici ve personellerine kolaylıklar dilerim.
Pamukçular Ailesi / YAŞLI YAKINI

25 Ağustos 2017 tarihinden 28 Ocak 2018 tarihine kadar annemiz Özen Yaşlı Konuk Evi’nde kaldı, daha doğru

DEVAMI
Pamukçular Ailesi / YAŞLI YAKINI
06 Şubat 2018 Salı
25 Ağustos 2017 tarihinden 28 Ocak 2018 tarihine kadar annemiz Özen Yaşlı Konuk Evi’nde kaldı, daha doğrusu misafir oldu. Aynı misafire gösterdiğiniz özeni gördü orada, sevgiyi, ilgiyi ve bakımı. Alzheimer hasta yakınları iyi bilirler hastalık ilerledikçe yakınlarıyla bir kişinin ilgilenmesinin mümkün olmadığını, bazen yanında 2 ya da 3 kişinin bulunması gerektiğini, bu sürecin ruhen ve fiziksel olarak ne kadar yorucu ve yıpratıcı olduğunu... Biz bu kurumda sevgi, ilgi ve güler yüzlü hizmeti bir arada bulduk. Kurucularıyla, idarecileriyle, aşçısı, doktoru, hemşiresi, hastabakıcısı, temizlik ve güvenlik görevlileriyle ve sayamadığım tüm çalışanlarıyla kendimizi ve annemizi bir aile ortamında, aile sıcaklığında hissettik. Özgen beyin, sevigili eşi Melahat hanımın, kurucu ortalardan Mümine hanımın her sıkıntımızda problemimize sıcak yaklaşımına tanık olduk. Sevgili annemize hastalığının son döneminde, ömrünün son günlerinde eşlik ettiler seve seve... Bu önemli hizmeti bu şekilde verebilen kaç tane kurum vardır bilmiyoruz. Bizler gördüğümüz bakım, anlayış, sevgi ve ilgiden dolayı çok mutluyuz. Burada ömür boyu unutamayacağımız büyük bir ailemiz oldu kardeşlerimiz oldu. Şu anda annemizi ebedi yolculuğuna uğurlamışken... bu kurumun açılmasına sebep olan tüm ortaklarında ve kurucularından tutun da heryerin mis gibi kokmasını, pırıl pırıl olmasını sağlayan temizlik görevlisi kardeşlerimize kadar tüm personele minnettar ve müteşekkiriz. Haklarınızı helal edin. Sevgi ve saygılarımızla... PAMUKÇULAR Ailesi
Ali Mete / KONUK YAKINI

Bursa Nilüferköy Özel Bakım Merkezi’ni dün ziyaret ettim. Tüm çalışan ve kuruculardan Allah razı olsun ..

DEVAMI
Ali Mete / KONUK YAKINI
05 Ekim 2016 Çarşamba
Bursa Nilüferköy Özel Bakım Merkezi’ni dün ziyaret ettim. Tüm çalışan ve kuruculardan Allah razı olsun .. Mükemmel bir hizmet ve kalite gördüm. Twitter hesabımdan İl Müdürü ve Sn Bakan’a da vermiş olduğunuz hizmetler adına teşekkürlerimi ileten bir mesaj gönderdim. Gerçekten tüm ekibe sonsuz teşekkürler. Kolay gelsin.
Neziha Çakmak / YAŞLI YAKINI

Bursa ve civarlarında çok yer dolaştık alzheimer hastamız vardı. Bakacak kimse olmadığı için özen bakımev

DEVAMI
Neziha Çakmak / YAŞLI YAKINI
15 Ocak 2018 Pazartesi
Bursa ve civarlarında çok yer dolaştık alzheimer hastamız vardı. Bakacak kimse olmadığı için özen bakımevini tercih ettik. Gerçekten çok memnun kaldık. İsim vermek istemiyorum ama bazı yerler bize hastanızın kaçıncı evresi diye sordular. Bizde 4.evresi diye söyledik. Son evresi olduğu için hastamızı hiç bi yer kabul etmedi. Mümine Toklar hanımın yanına geldik. Gerçekten düzgün insanlara rastladık. Meğer dünyada iyi insanlarda hala varmış. Hastalığı sormadan direk kabul ettiler. Bizi de evimizdeymiş gibi ağırladılar. Her hafta kontrole gidiyoruz. Gerçekten çok iyi bakıyorlar. Bütün personellerine teşekkür ederiz. Ayrıca Mümine Toklar hanım efendiye de teşekkür ediyoruz.